1

Temat: Siłownia/ aerobik

Witam. Czy ktoś orientuje się czy w pobliżu znajduje się jakaś sensowna siłownia lub zajęcia fitness wszelakiego rodzaju? Może polecicie jakieś konkretne miejsce?
Dzięki

2

Odp: Siłownia/ aerobik

Basen na rudzie południowej, jest tam siłownia, ale szczegółów nie znam.

3

Tak, w Rudzie Południowej przy ulicy Chryzantem jest basen i klub fitness - siłownia dla facetów, dla kobiet, bodyspace, bieżnie i inne sprzęty...
Dojazd jednak dość problematyczny (korki do jednych, drugich, trzecich świateł...), proponuje zajrzeć do klubu fitness w Goduli, zdaje się, że to ulica Joanny... Nigdy tam nie byłam, ale może warto się zainteresować.

Pozdr.

Edi i Przem

4

Witam. Klub fitness jest również w Rudzie 1 na ulicy Nałkowskiej 16a. Niestety nie byłam.

http://www.fitnessproforma.pl/start.php

Pzdr

5

dzięki będę testowała i relacjonowała:P

6

Ja mogę polecić siłownię na ulicy Chryzantem. Nie jest to typowa męska "mordownia", dość często pojawiają się przedstawicielki płci pięknej, więc nie powinnaś się czuć nieswojo. Sprzęty nie są pierwszej młodości, ale tragedii nie ma.

Jeśli chodzi o dojazd samochodem to ja po kilku razach dałem sobie spokój. Obecnie dojeżdżam rowerem. Czasowo wychodzi szybciej no i przy okazji zawsze to jakaś rozgrzewka.

7

Będzie siłownia też koło tesco.

8

O to niezłe miejsce. A kiedy ?

WITAMY SIĘ W DZIALE HYDE PARK - ZAPRASZAMY ! Prosimy o kulturalne zachowanie na forum, a także w sąsiedzkich relacjach poza nim . Na tym nam zależy.

Życzę łatwych i szybkich remontów oraz lekkich przeprowadzek do nowego M.
Sąsiedzi ze szczęśliwej - 8 - ki

9

Kiedy to będzie czynne to nie wiem
smile

10

Poczekam - póki co nie będzie odchudzania .

WITAMY SIĘ W DZIALE HYDE PARK - ZAPRASZAMY ! Prosimy o kulturalne zachowanie na forum, a także w sąsiedzkich relacjach poza nim . Na tym nam zależy.

11

Witam!
Jest siłownia i solarium na Goduli w odległości ok 500m od Starej Drukarnii. Nazwa "Tytan" - żona uczęszcza i jest zadowolona.

12

Nowe miejsce - na przeciw TESCO w Rudzie Śląskiej , Maximus - siłownia i fitness - podobno super , koleżanka z pracy chodzi tam z mężem ( kulturystą ) i jest zadowolona .

http://www.lookaii.pl/fitnessmaximus/index3.html